Milej zlatej

je elektronický lejstro vo copywritingu, tvoření a volnonožkování

Pozor! Jen pro votrlý nátury. Necenzurováno, nemravno a nekorektno.


Milej zlatej,

právě čteš elektronickej dopis, kterej píšeš sám sobě. Buď vod tý dobroty a dovol, abych ti připomněl proč: Seš unavenej z pilování každičkýho slovíčka, jak to děláš v práci nebo v ofiko věcech typu blog, Přepišme.to a Copyhubky. Prostě si chceš textově trochu zaskotačit a nebejt při tom svázanej konvencema, pravidlama a vobavama.

Tohle je jen a jen tvůj plac. Nemusíš se v něm bát dělat chyby. Nemusíš řešit názory vostatních. Píšeš sám sobě. Tak si piš, jak chceš. Jak ti huba narostla. Nebo spíš, jak ti prsty vyťukávaj vobsah tvý hlavy do klávesnice. 

Každej měsíc si takhle sesumíruješ věci, co se ti stran copywritingu, psaní a volnonožkování honily v kebuli. Vono se ti to časem bude hodit. A kdyby ne, tak na to sere pes. Dobrý je už jen to, že to hodíš na papír, páč si tím protříbíš myšlenky.


Kdo je milej zlatej?

✍️ Jsem copywriter na volné noze.

📚Textovou osvětu šířím zdarma na blogu i v projektech Přepišme.to a Copyhubky.

🎩 Natáčím Kouzla pro copywritery a pomáhám kolegům zlepšovat jejich služby i cenotvorbu.

🤝Založil jsem Copypátečníky – uzavřenou skupinku pokročilých copywriterů.

📺 Můžete mě znát z konference CopyCamp, z TV Na volné noze nebo pořadu Copýtko.

📖 Napsal jsem AHAbook: Cenotvorba (nejen) pro copywritery.

Subscribe to Milej zlatej

Elektronický lejstro vo copywritingu, tvoření a volnonožkování. Pozor! Jen pro votrlý nátury. Necenzurováno, nemravno a nekorektno.

People

Roman Věžník

🎩 Kouzlím se slovy jako freelance copywriter 📚 Šířím po světu copy osvětu: #prepismeto #copyhubky 🎥 Točím Kouzla pro copywritery a pomáhám kolegům zlepšovat služby i cenotvorbu. Další pikantérie z mého škandálního života 👉 www.veznik.cz/veznik.